ANGEL LOVE PRODUCTION

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ПРОЕКТИ
Пропозиції та обговорення різних проектів і їх реалізація.
Категорія: Мої статті | Додав: Link (11.07.2012)
Переглядів: 1085 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Link  
ЗАКЛИК
Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій

Запрошуємо молодих діаспорян долучитися до міжнародної місії спостереження за виборами народних депутатів України 28 жовтня 2012 р. під назвою "Молодь діаспори за чесні вибори в Україні".
Місія спостереження діятиме від Світового Конгресу Українців (СКУ) за підтримкою Світового Конресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО), який за мету має підготовку групи молоді з української діаспори для спостереження за виборами народних депутатів України.
СКУ попередньо призначив Павла Ґрода, президента Конґресу Українців Канади і Тамару Ґалло-Олексій, президента Українського Конґресового Комітету Америки, співголовами місії.
Дати проведення 25-30 жовтня 2012 р. В рамках проекту заплановані презентації, тренінги, зустрічі, а також безпосередня участь у спостереженні за виборами на дільницях 27-29 жовтня.

Критерії учасників проекту: Вік учасників 18-40 років і мають представляти українську діаспору і мати громадянство іноземної держави.
Документи необхідні для реєстрації:
1. Бланк заявки міжнародного спостерігача від СКУ - скачати тут.
2. Відсканована сторінка паспорту.
Кінцевий термін подачі заявок - 13 жовтня 2012 р. Просимо взяти до уваги що Світовий Конґрес Українців не фінансує спостерігачів.

Проект включає в себе підготовку групи та безпосередню участь у спостереженні за виборами. Стосовно програми звертатись до координаторів проекту в Україні. Координатори проекту в Україні учасників забезпечують проживанням та харчуванням, а також відшкодовують витрати на проїзд, але у сумі не більше 150 євро.

2 Link  
5 жовтня 2012р, розпочався у м.Трускавці фестиваль коротко-метражного відео.

1 Link  
З Понеділка 15 Жовтня 2012 року, розпочнецця реалізація сценаріїв.

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Skype

наше весілля

ВІДЕОЗЙОМКА ВЕСІЛЬ

ЗЙОМКА РЕКЛАМИ

Соцсеть

Кузьма Скрябін

SENATOR HOTEL

елітне весілля

vip весілля

You Tube

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0