ANGEL LOVE PRODUCTION

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ПРОЕКТИ
Пропозиції та обговорення різних проектів і їх реалізація.
Категорія: Мої статті | Додав: Link (11.07.2012)
Переглядів: 1080 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3  
ЗАКЛИК
Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій

Запрошуємо молодих діаспорян долучитися до міжнародної місії спостереження за виборами народних депутатів України 28 жовтня 2012 р. під назвою "Молодь діаспори за чесні вибори в Україні".
Місія спостереження діятиме від Світового Конгресу Українців (СКУ) за підтримкою Світового Конресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО), який за мету має підготовку групи молоді з української діаспори для спостереження за виборами народних депутатів України.
СКУ попередньо призначив Павла Ґрода, президента Конґресу Українців Канади і Тамару Ґалло-Олексій, президента Українського Конґресового Комітету Америки, співголовами місії.
Дати проведення 25-30 жовтня 2012 р. В рамках проекту заплановані презентації, тренінги, зустрічі, а також безпосередня участь у спостереженні за виборами на дільницях 27-29 жовтня.

Критерії учасників проекту: Вік учасників 18-40 років і мають представляти українську діаспору і мати громадянство іноземної держави.
Документи необхідні для реєстрації:
1. Бланк заявки міжнародного спостерігача від СКУ - скачати тут.
2. Відсканована сторінка паспорту.
Кінцевий термін подачі заявок - 13 жовтня 2012 р. Просимо взяти до уваги що Світовий Конґрес Українців не фінансує спостерігачів.

Проект включає в себе підготовку групи та безпосередню участь у спостереженні за виборами. Стосовно програми звертатись до координаторів проекту в Україні. Координатори проекту в Україні учасників забезпечують проживанням та харчуванням, а також відшкодовують витрати на проїзд, але у сумі не більше 150 євро.

2  
5 жовтня 2012р, розпочався у м.Трускавці фестиваль коротко-метражного відео.

1  
З Понеділка 15 Жовтня 2012 року, розпочнецця реалізація сценаріїв.

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Skype

наше весілля

ВІДЕОЗЙОМКА ВЕСІЛЬ

ЗЙОМКА РЕКЛАМИ

Соцсеть

Кузьма Скрябін

SENATOR HOTEL

елітне весілля

vip весілля

You Tube

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0