ANGEL LOVE PRODUCTION

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ГАЗЕТА Любов Ангела

Категорія: Мої статті | Додав: Link (08.10.2012)
Переглядів: 1536 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 6
6  
Міліціонеру дали умовно за пограбування інкасаторської машини
Голосіївський райсуд Києва засудив до умовної міри покарання міліціонера, котрий пограбував інкасаторську машину.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Печерського району, молодшому інспектору супроводження спецпідрозділу служби інкасації УДСО ГУ МВС України в Київській області, який 13 липня викрав з інкасаторської машини 240 тисяч гривень та 5 тисяч доларів США, призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
За вироком суду його звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном на 2 роки.
При винесенні вироку суд врахував, що підсудний зізнався у вчиненні крадіжки, розкаявся та вже повернув банку майже всі гроші.
Раніше прокуратура Печерського району Києва направила до суду кримінальну справу стосовно міліціонера, котрий викрав з інкасаторської машини гроші одного із столичних банків.
Однією з умов, що сприяла вчиненню злочину, стало використання банком транспортного засобу, у якому є вільний доступ до грошових коштів.
У зв’язку з цим прокуратура Печерського району внесла подання до Нацбанку та вимагає вжити заходів, аби попередити такі випадки й надалі.

5  
31/09/2012
Рейтинг хабарів за посади: А скільки ти заплатив за свою роботу?

Українці віддячують не лише за те, щоб отримати роботу, і не тільки щоб її втримати, але й для того, щоб по-людськи звільнитись. Джерелом достовірної інформації про хабарі, які українці дають за роботу, для нас стали дані із Єдиного державного реєстру судових рішень. У постановах і ухвалах служителів Феміди вказано конкретні цифри за конкретні посади, факти давання хабарів зафіксовано документально співробітниками управлінь по боротьбі з економічною злочинністю, СБУ, міліцією, ДАІ та іншими правоохоронцями.

Судові справи вивчав: Олексій Набожняк, малюнок Дмитра Мокрого-Вороновського

У рішеннях судів детально розписані процедури нанесення на грошові банкноти спеціальних позначок, а також «у ролях» переказано всі подробиці операцій із затримання хабарників. Відтак ці дані набагато достовірніше розповідають про ціни на «ринку» посад, аніж сарафанне радіо.

Застереження: не варто думати, що ледь не всі всі у країні платять, для того щоб потрапити на посади - скоріш за все, такі випадки складають не дуже велику частину від усіх прийомів на роботу. Яку саме? - це питання окремого дослідження.

Ми опрацювали документи, що стосуються близько 300 справ, які могли мати стосунок до хабарів за працевлаштування. Із сум, які називались у судових засіданнях можна зрозуміти не лише ступінь нахабства продавців, але й амбіції покупців, які очевидно у багатьох випадках готові «відбивати» куплені посади.

4  
30/09/2012
Микола Лептюк
Громадський скандал у приміській електричці Львів-Трускавець.
У перших вагонах електрички неможливо знаходитись, бо запах туалету одразу ж зустрічає нас. Враження, що ми заходимо до стайні. Навіть у порядних стайнях рідко коли зустрійнеш такий запах!
У відповідь від працівників ми почули : "а що робити, так воно і є ".
У людей виникли питання , чому ми дальше продовжуємо пересуватись на старих і добитих електричках?
3 46 пасажирів тільки 20 чоловік мали білет, а решту забирають до кишені провідники.
Чому не вистарчає коштів на нові електрички?
Тому шо працівники не в усіх перевіряють білети!
Тому що не всі білети проходять через кассовий апарат, який вони носять при собі , а беруть до кишені!
На думку декотрих пасажирок Марини і Теодори потрібно збільшити кількість чесних працівників, а не прикриватися лишень пенсіонерами...., бо більшість грошей розкрадають!!!!!!!

3  
28/09/2012

Громадський скандал на ЖД вокзалі у м.Стрию: пасажирка Галина з м. Запоріжжя, яка з двома дітьми інвалідами і мамою, прямувала у Трускавець на лікування, запитала у касира у котрій годині прибуває поїзд. А у відповідь почула: "ідіть в довідкову,я вам не бюро". А Галина ,купуючи білети , ніяк не могла пояснити замріяній касирці куди саме прямує вона з дітьми , бо працівниця навмисно затримувала чергу. Мама не витримала і підняла шум.
Також ще один молодий юнак став жертвою громадського скандалу... на його запитання про розклад, кассирка відповіла : "ти що припух ".

Микола Лептюк

2  
28/09/2012
ВИБОРИ
З проведеним опитуванням, більшість громадян відповіли, що ще не знають кому довіритись і віддати свій голос.

Микола Лептюк

1  
28/09/2012
В електричці Львів - Трускавець о годині 15:11.
Погляд усіх молодих хлопців, забрали молоді спокусливі студентки. Які сьогодні вертались до дому з науки.
В цей самий час, створилась атмосфера скромних дівчат, які оцінили таке видовище як розбещення дітей, своїми батьками!

Микола Лептюк

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Skype

наше весілля

ВІДЕОЗЙОМКА ВЕСІЛЬ

ЗЙОМКА РЕКЛАМИ

Соцсеть

Кузьма Скрябін

SENATOR HOTEL

елітне весілля

vip весілля

You Tube

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0