ANGEL LOVE PRODUCTION
Головна » 2012 » Березень » 05
"Прощавайте, товариші!" - під такою назвою французько-німецький телеканал arte готує серію з документальних фільмів про суспільні змін у колишньому соцтаборі. Його режисер – український кінематографіст Сергій Буковський.

Зйомки документального історичного серіалу "Прощавайте, товариші!" мають розпочатися у квітні. А проходитимуть вони в Україні, Росії, Грузії, Білорусі, Чехії, Польщі, Угорщині, Румунії й навіть у Німеччині.

"Ми будемо відтворювати справжню ходу історії, але також розкажемо історії через долі людей, їх відчуття, як всі ці зміни стались у Росії, країнах Балтії, Україні та в усіх країнах Східної Європи", - розповів "Німецькій хвилі" Сергій Буковський, знаний український документаліст.

Метою документальних фільмів, за словами Буковського, є "оповісти велику історію очима маленьких людей". Тобто, йтиметься не про роль можновладців, а про відчуття простих людей, яких називали "гвинтиками ... Читати далі »
Категорія: Українське кіно | Переглядів: 1039 | Додав: Link | Дата: 05.03.2012 | Коментарі (1)

Перемога Марини Вроди в Каннах

Однозначним досягненням є отримання Мариною Вродою "Золотої пальмової гілки" у Каннах. Нагорода фестивалю класу "А” позитивно впливає на імідж країни, дає надію на майбутнє тим, хто робить тут кіно. Молоді люди бачать перспективу, у них вмикається внутрішня мотивація.

Підписання Україною і Францією угоди про спільне кіновиробництво

Копродукція, напевно, найперспективніший шлях розвитку кіно. Наш кіноринок малий. Держфінансування може не вистачити для того, щоб повномасштабні проекти могли робитися й бути самоокупними на внутрішньому ринку. Франція - законодавець мод у копродукції. Вони винайшли кіно і ще й намагаються тримати в ньому лідерство. Підтримують молоді кінематографії, активно імпортують режисерів. Полюють на них по світу, вирощують. Наприклад, грузин Отар Іоселіані, іранець Аббас Кіаростамі. З останніх - представник польської нової хвилі Малгожата Шумовська, яка вже зняла у Фр ... Читати далі »

Категорія: Українське кіно | Переглядів: 782 | Додав: Link | Дата: 05.03.2012 | Коментарі (0)

Skype

наше весілля

ВІДЕОЗЙОМКА ВЕСІЛЬ

ЗЙОМКА РЕКЛАМИ

Соцсеть

Кузьма Скрябін

SENATOR HOTEL

елітне весілля

vip весілля

You Tube

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0